Populair onder vrijgezellendagen is deze quad en paintball dag in de Ardennen. Onze locatie ligtop slechts een klein uurtje rijden van Maastricht. Een heerlijke dag in de buitenlucht en volledig verzorgd.
Ruige yamaha 350 cc quads staan tot uw beschikking. We maken een toertocht over watonbegaanbare paden lijken, maar met de quad wel degelijk te trotseren. Afhankelijk hoe het weer is geweest, zullen de quads en de deelnemers onder de modder of onder het stof terugkomen.
Direct op deze locatie ligt ons paintball terrein ter grootte van een voetbalveld. Een bebost terrein met voldoende beschutting en obstakels vormen het prachtige decor. In het wilde weg raak schieten of taktiek bespreking: het is helemaal aan jullie. De stoere verhalen zullen loskomen bij de gezellige en smakelijke maaltijd zoals bijvoorbeeld een warme stoofschotel met frites en salade, welke de brasserie op de camping voor u verzorgt. Heerlijk met een Belgisch biertje op het terras of aan de bar: niets zal u deze dag in kwaliteit en kwantiteit ontbreken.
11:30 uur Ontvangst met koffie/thee
12:00 uur Quadrijden 1 uur
14:00 uur Lunch
15:30 uur Paintball
17:00 uur Einde actief programma
17:30 uur Warme dagschotel
19:30 uur Huiswaarts* Exacte indeling onder voorbehoud
Er zijn geen reviews bij dit uitje
Informatie aanvragen
Bel me nu
0800-2252255