Tussen 15.00 en 16.30 uur kunt u genieten van een high tea, waarbij u onbeperkt diverse soorten thee van Mr. Jones krijgt. De high tea wordt geserveerd met een uitgebreid scala aan lekkernijen en zoetigheden waaronder friandises en mini-taartjes, scones met clodded cream en jam, huisgemaakte quiche van groenten en fingersandwiches van biologisch brood met meerdere soorten beleg.
Restaurant-Café In de Waag ligt op loopafstand van het Centraal Station, het Waterlooplein en de Dam. Eveneens op loopafstand bevinden zich vier parkeergarages: bij het Centraal Station, de Bijenkorf, het Muziektheater (Waterlooplein) en in de Valkenburgerstraat. Tegenover de Waag ligt metrostation Nieuwmarkt, slechts één halte verwijderd van het Centraal Station.
Prijs: € 23,50 per persoon.
Te reserveren vanaf 2 tot 25 personen.
De high tea serveren wij tussen 15.00 en 16.30 uur!
De high tea is optioneel uit te breiden met een kopje soep, vers fruit of een glaasje prosecco. De totale prijs wordt vastgesteld op basis van uw wensen. Bent u allergisch voor bepaalde producten of heeft u specifieke dieetwensen? Laat het ons weten! Vanaf 10 personen vragen wij een aanbetaling van 50%.
Reserveren is verplicht en dient minimaal 2 dagen tevoren worden gedaan. Het juiste aantal gasten graag op de dag zelf voor 10.00 uur bevestigen. Indien u desondanks met minder personen komt dan tevoren gemeld, zien wij ons genoodzaakt het door u opgegeven aantal personen in rekening te brengen.
De prijs van dit High Tea arrangement in Amsterdam is geldig tot en met 31 december 2023.
Er zijn geen reviews bij dit uitje
Informatie aanvragen
Bel me nu
088-5405805