Een dagje weg met de hele vriendinnengroep is de perfecte manier om even aan het drukke leventje te ontsnappen. Trek er lekker op uit met de solex en maak een verrassend mooie tocht. Stap even af om te genieten van de mooie plekjes die u tegenkomt. Sluit de dag goed af met een heerlijke High Tea en klets even gezellig bij.
Luisterend naar de verhalen van elkaar en genieten van een heerlijke verwennerij in een sfeervol restaurant. De High Tea vindt plaats in een monumentaal pand wat gebouwd is in 1870.
De High Tea bestaat uit:
Bij de High Tea is er keuze uit verschillende soorten koffie en thee.
Wat de solex tocht extra uniek maakt is de prachtige omgeving waardoor u 2,5 uur rijdt. U komt langs prachtige landschappen, pittoreske dorpjes, verschillende historische kastelen en nog veel meer mooie plekjes van de Achterhoek. Aarzel niet en stap even van de solex af om te genieten van de unieke utzichten. Rijden op een solex is totaal niet te vergelijken met vervoer in een auto of ander vervoersmiddel.
Prijs: € 69,00 p.p. op basis van een 2-persoonskamer
Geef bij de reservering aan hoe laat u wilt starten met het programma.
De prijs van dit Dagje uit met vriendinnen in de Achterhoek is geldig tot en met 31 december 2022.
Er zijn geen reviews bij dit uitje
Informatie aanvragen
Bel me nu
088-5405805